| siła wibracji | 10KN |
|---|---|
| Kontroler | WENZO |
| Częstotliwość | 5-3000 Hz |
| przyśpieszenie | 1000m/s2 |
| kierunek wibracji | Wertykalny horyzontalny |
| siła wibracji | niestandardowe |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Władza | Elektroniczny |
| świadectwo | ISO 9001:2008 |
| siła wibracji | 6000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | Wertykalny horyzontalny |
| ciężar cewki ruchomej | 60,5 kg |
| Przesunięcie | 25 mm |
| max. maks. acceleration przyśpieszenie | 100 g |
| siła uderzenia | 12000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | Pionowo i poziomo |
| Standardowy | UN 38.3 IEC 62133 |
| Zastosowanie | Akumulator |
| Przesunięcie | 25 mm |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| siła sinusoidalna | 6000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| ładowanie | 250 kg |
| metoda wibracyjna | Wibracje sinusoidalne i losowe |
|---|---|
| Znamionowa siła sinusoidalna | 20000n |
| Znamionowa siła losowa | 20000n |
| Zakres częstotliwości | 3 ~ 3500 Hz |
| Max. Przyśpieszenie | 100G |
| siła sinusoidalna | 3000N ~ 150000N |
|---|---|
| Wymiar | 730 * 550 * 650 mm L * W * H lub dostosowane |
| Rozmiar tabeli | 300*300mm |
| Aplikacja | Części samochodowe |
| Moc | AC380V, 3 fazy 5 linii |
| losowa siła | 30KN |
|---|---|
| kierunek wibracji | Wibracje pionowe + poziome |
| Metoda kontroli | Sterowanie wzmacniaczem cyfrowym |
| Zastosowanie | Laboratorium |
| Rozmiar stołu wibracyjnego | Można je dostosować |
| losowa siła | 30KN |
|---|---|
| kierunek wibracji | Pionowe poziome wibracje |
| Tryb | Elektro-magnetyczne |
| Zastosowanie | Laboratorium |
| Rozmiar stołu wibracyjnego | 800*800 |