| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | Trzy kierunki |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 32000n |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 do 2500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm lub dostosowane |
| Kierunek wibracji | pionowe lub x, y, z |
| Siła wibracji | 30kN |
|---|---|
| Podanie | Bateria |
| Standard testowy | IEC 60068-2-64 |
| Przyśpieszenie | 100 gramów |
| Test | Zaszokować |
| max. maks. acceleration przyśpieszenie | 100 g |
|---|---|
| Przesunięcie | 51 mm |
| Metoda kontroli | komputer + system sterowania |
| Tryb wibracji | Wibracje sinusoidalne i losowe |
| Zastosowanie | Części samochodowe |