| siła sinusoidalna | 40000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 65mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Załadunek | 500 kg |
| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | pionowy |
| przyśpieszenie | 100 gramów |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | pionowy |
| przyśpieszenie | 100 gramów |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła wibracyjna | 6000n |
|---|---|
| Kierunek wibracji | 3 oś |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Zakres częstotliwości | 3 ~ 3500 Hz |
| ciężar cewki ruchomej | 6,5 kg |
| kierunek wibracji | Pionowo i poziomo |
|---|---|
| Częstotliwość | 5 ~ 3000 Hz |
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Kontroler | Venzo-820 |
| Zastosowanie | LED, części samochodowe |
| kierunek wibracji | Pionowo i poziomo |
|---|---|
| Częstotliwość | 5 ~ 3000 Hz |
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Kontroler | Venzo-820 |
| Zastosowanie | LED, części samochodowe |
| Zastosowanie | LED, CZĘŚCI SAMOCHODOWE, AKUMULATOR |
|---|---|
| Norma testowa | MIL-STD-810, RTCA DO-160 |
| Funkcja | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |
| Siła wyjściowa | 3000~100000N |
| Funkcja | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar twornika | 450 mm |
| przyśpieszenie | 100 gramów |
| Maksymalny ładunek | 300 kg |
| Zastosowanie | LED, CZĘŚCI SAMOCHODOWE, AKUMULATOR |
| siła sinusoidalna | 2000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Władza | 380v 3 fazy |
| siła sinusoidalna | 3000n do 200000n |
|---|---|
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x, y, z |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Przyśpieszenie | 100G |