| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | pionowy |
| przyśpieszenie | 100 gramów |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 600 kg |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Przemieszczenie | 25 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Załadunek | 180 kg |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Aplikacja | Laboratorium B+R |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Kierunek wibracji | Pionowe i poziome |
| Oceniane losowo | 10000n |
|---|---|
| Przyspieszenie znamionowe | 1000m/s2 |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Tabela wibracji | Szer.800*Gł.800mm |
| ruchoma cewka | 14 kg |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| ładowanie | 300 kg |
| siła sinusoidalna | 20000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| załadunek | 300 kg |
| siła uderzenia | 1200N |
|---|---|
| kierunek wibracji | test drgań pionowych poziomych |
| Standardowy | UN 38.3 IEC 62133 |
| Zastosowanie | Akumulator |
| Przesunięcie | 25 mm |
| siła uderzenia | 1200N |
|---|---|
| kierunek wibracji | test drgań pionowych poziomych |
| Standardowy | Norma ISTA |
| Zastosowanie | Opakowanie |
| Przesunięcie | 25 mm |
| siła wibracyjna | Dostosowane |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| siła sinusoidalna | 10000n |
|---|---|
| Kierunek wibracji | X, y, z trzy osi |
| Przyśpieszenie | 100g |
| Standard testowy | MIL STD 810G |
| Przemieszczenie | 100mm |