| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | Pionowa |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | Pionowa |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| sine force | 3000N~150000N |
|---|---|
| dimension | 730*550*650mm L*W*H or customized |
| table size | 300*300mm |
| application | Auto Parts |
| power | AC380V,3 phase 5 lines |
| Zastosowanie | materiały, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| napięcie | 380v |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wykorzystane branże | Przemysł militarny, cywilny, AGD, motoryzacja, części zamienne, elektronika, lotnictwo |
| standard | RTCA DO-160 |
|---|---|
| application | Automotive Parts |
| max. frequency | 2800hz |
| max.acceleration | 100g |
| displacement | 75mm |
| siła sinusoidalna | 20000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| Załadunek | 300 kg |
| siła sinusoidalna | 40000N |
|---|---|
| Prędkość | 2,0 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| Załadunek | 500 kg |
| siła wibracji | niestandardowe |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Władza | 380 V, 3 fazy |
| świadectwo | ISO 9001:2008 |
| siła wibracji | 6KN |
|---|---|
| Częstotliwość | 5-3500 Hz |
| Przesunięcie | 51 mm |
| kierunek wibracji | Pionowo i poziomo |
| Norma testowa | ISO 16750-03, IEC 60068-2 |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |