| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
|---|---|
| kierunek wibracji | Oś X, Y, Z |
| Metoda chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
| Zastosowanie | Przemysł samochodowy |
| Wpływ | 1 kanał |
| siła wibracji | 6000N |
|---|---|
| Zastosowanie | Pakiet |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Norma testowa | jest 2a 3a |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 10000n |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 5 Hz do 3000 Hz |
| Przemieszczenie uderzenia | 51 mm |
| ciężar cewki ruchomej | 14 kg |
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| kierunek wibracji | Pionowa |
|---|---|
| przyśpieszenie | 100 g |
| ciężar cewki ruchomej | 3,5 kg |
| Częstotliwość | 5 Hz ~ 3500 Hz |
| Użycie | test wibracji o wysokiej częstotliwości |
| vibration force | 10KN |
|---|---|
| vibration direction | Vertical horizontal Vibration |
| standard | IEC60068-2-27 |
| application | Auto Part, LED Lighting, battery |
| vibration table | 600*600mm |
| Zmuszać | 3000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Przesunięcie | 40mm |
| Max. Maks. load Załaduj | 100 kg |
| kierunek wibracji | 3-osiowe |
| siła sinusoidalna | 50000N |
|---|---|
| Prędkość | 2,0 m/s |
| Przemieszczenie | 100mm |
| Częstotliwość | 1 ~ 3500 Hz |
| Załadunek | 750 kg |
| siła sinusoidalna | 50000N |
|---|---|
| Prędkość | 2,0 m/s |
| Przesunięcie | 100mm |
| Częstotliwość | 1 ~ 3500 Hz |
| ładowanie | 750kg |
| Władza | 380 V, 3 fazy |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 5~3500 Hz |
| Norma testowa | MIL-STD-202 Metoda 213 |
| Wibracja | Pionowo i poziomo |
| Rozmiar tabeli | 600x600mm |
| Norma testowa | MIL-STD-202 Metoda 213 |
|---|---|
| Przesunięcie | 100mm |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Władza | Elektroniczny |
| świadectwo | ISO 9001:2008 |