| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| kierunek wibracji | wertykalny horyzontalny |
| Zastosowanie | Paczka baterii |
| Częstotliwość | 3~2500 Hz |
| świadectwo | ISO 9001:20015, CE |
|---|---|
| Wibracja | 3 osie |
| siła wibracji | niestandardowe |
| Rozmiar tabeli | niestandardowe |
| Standardowy | ISO 16750 |
| Maksymalny rozmiar twornika | 450 mm |
|---|---|
| Norma testowa | MIL-STD-810, RTCA DO-160 |
| Maksymalny rozmiar stołu | 1500*1500mm |
| Funkcja | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Model | Seria ES |
| System sterowania | Sterowanie cyfrowe |
|---|---|
| System chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
| Wymiar | 500 mm x 500 mm x 500 mm |
| Zakres częstotliwości | 10 Hz - 2000 Hz |
| Materiał | Stop aluminium |
| Nazwa | Stół wibracyjny |
|---|---|
| Norma testowa | Mil-std-810, IEC60068-2-64,RTCA DO-160,IEC 61373 |
| Rodzaj | Stół wibracyjny |
| Materiał | stali |
| napięcie | 380 V/50 Hz |
| siła wibracji | 6000N |
|---|---|
| Rodzaj | Wysoka częstotliwość |
| kierunek wibracji | wertykalny horyzontalny |
| Zastosowanie | Pakiet |
| price | affordable |
| siła sinusoidalna | 6000n |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x, y, z |
| Moc | 380 V 3 faza |
| siła sinusoidalna | 6000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x,y,z |
| Moc | 380v 3 fazy |
| Funkcja | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
|---|---|
| Maksymalne przyspieszenie twornika | 100 gramów |
| Maksymalny ładunek | 300 kg |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |
| Norma testowa | MIL-STD-810, RTCA DO-160 |
| siła sinusoidalna | 6000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Przemieszczenie | 25 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Załadunek | 180 kg |