| Funkcja | Test drgań sinusoidalnych |
|---|---|
| Zastosowanie | Części samochodowe |
| świadectwo | ISO 9001:2008 |
| Norma testowa | ISO 16750-3 |
| Wibracja | 3 osie |
| siła sinusoidalna | 6000n |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x, y, z |
| Moc | 380 V 3 faza |
| siła sinusoidalna | 40000N |
|---|---|
| Prędkość | 2,0 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| ładowanie | 500 KG |
| siła wibracji | 10KN |
|---|---|
| Przesunięcie | 51 mm |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Maksymalne obciążenie | 270 KG |
| Zastosowanie | Opakowanie |
| System sterowania | Komputer |
|---|---|
| Czujnik przyspieszenia | 2 sztuk |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |
| Maksymalne przyspieszenie | 100 g |
| Rozmiar tabeli | niestandardowe |
| siła sinusoidalna | 6000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x,y,z |
| Moc | 380v 3 fazy |
| siła sinusoidalna | 60000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Kierunek wibracji | wibracja pionowa lub x, y, z |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Częstotliwość | 3 ~ 2700 Hz |
| siła sinusoidalna | 10KN |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 5 Hz do 3000 Hz |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| kierunek wibracji | Wibracje pionowe + wibracje poziome |
| Strefa testowa | 1000L |
|---|---|
| Zakres temperatury | -70 ~ + 150 stopni |
| Zakres wilgotności | 20~98% |
| skaker | Wytrząsarka wibracyjna |
| Tryb wibracji | sinus, losowy, szok |
| System sterowania | Sterowanie cyfrowe |
|---|---|
| System chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
| Wymiar | 500 mm x 500 mm x 500 mm |
| Zakres częstotliwości | 10 Hz - 2000 Hz |
| Materiał | Stopy aluminium |