| fala wibracyjna | sinus |
|---|---|
| Podanie | Opakowania |
| przyśpieszenie | 100 gramów |
| Przemieszczenie | 25 mm |
| Kontroler | WENZO |
| Obsługa urządzenia | Sprężyna śrubowa |
|---|---|
| częstotliwość | Od 3 do 3500 Hz |
| Kierunek wibracji | Wibracje pionowe |
| Standard | UN38.3 Standard |
| Ekspander | 300 * 300 mm |
| losowa siła | 30KN |
|---|---|
| kierunek wibracji | Pionowe poziome wibracje |
| Tryb | Elektro-magnetyczne |
| Zastosowanie | Laboratorium |
| Rozmiar stołu wibracyjnego | 800*800 |
| siła uderzenia | 1200N |
|---|---|
| kierunek wibracji | test drgań pionowych poziomych |
| Standardowy | UN 38.3 IEC 62133 |
| Zastosowanie | Akumulator |
| Przesunięcie | 25 mm |
| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Kierunek wibracji | pionowe poziome |
| Aplikacja | Pakiet akumulatora |
| Częstotliwość | 3 ~ 2500 Hz |
| System sterowania | Sterowanie cyfrowe |
|---|---|
| System chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
| Wymiar | 500 mm x 500 mm x 500 mm |
| Zakres częstotliwości | 10 Hz - 2000 Hz |
| Materiał | Stop aluminium |
| siła wibracji | 3000N |
|---|---|
| Kierunek wibracji | 3 osie |
| Tryb wibracji | Sinus losowy |
| przemieszczenie | 25 mm |
| Średnica ruchomej cewki | 230mm |
| siła wibracji | 3000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | 3 osie |
| Tryb wibracji | Sinus losowy |
| Przesunięcie | 25 mm |
| Średnica ruchomej cewki | 230 mm |
| siła sinusoidalna | 2000n |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Kierunek wibracji | wibracja pionowa |
| Moc | 380 V 3 faza |
| siła sinusoidalna | 6000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x,y,z |
| Moc | 380v 3 fazy |