| siła sinusoidalna | 60000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Kierunek wibracji | wibracja pionowa lub x, y, z |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Częstotliwość | 3 ~ 2700 Hz |
| Podanie | materila, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| Napięcie | 380V |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Gwarancja | 1 rok |
| Obowiązujące branże | Przemysł wojskowy, cywilny, AGD, motoryzacja, części zamienne, elektronika, lotnictwo |
| Zakres częstotliwości | 5Hz do 3500 Hz |
|---|---|
| Max. Przyśpieszenie | 1000m/s2 |
| Max. prędkość | 1,6 m/s |
| Przemieszczenie uderzenia | 25 mm |
| ciężar cewki ruchomej | 6,5 kg |
| Zakres częstotliwości | 5Hz do 3500 Hz |
|---|---|
| Max. Przyśpieszenie | 1000m/s2 |
| Max. prędkość | 1,6 m/s |
| Przemieszczenie uderzenia | 25 mm |
| ciężar cewki ruchomej | 6,5 kg |
| Zakres częstotliwości | 3-3000 Hz |
|---|---|
| Prędkość znamionowa | 1,8 m/s² |
| Gwarancja | 1 rok |
| Ładowanie maksymalne | 70 kg |
| Typ | XYZ |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| siła wibracji | 10KN |
|---|---|
| Kontroler | WENZO |
| Częstotliwość | 5-3000 Hz |
| przyśpieszenie | 1000m/s2 |
| kierunek wibracji | Wertykalny horyzontalny |
| siła wibracji | 6KN |
|---|---|
| Zastosowanie | Akumulator |
| Norma testowa | IEC 60068-2-64 |
| przyśpieszenie | 100 g |
| badanie | Zaszokować |
| Siła wibracji | 30kN |
|---|---|
| Podanie | Bateria |
| Standard testowy | IEC 60068-2-64 |
| Przyśpieszenie | 100 gramów |
| Test | Zaszokować |
| siła wibracyjna | 30 KN |
|---|---|
| Zastosowanie | bateria |
| Standard testowy | IEC 60068-2-64 |
| Przyśpieszenie | 100G |
| test | Zaszokować |