| Sine Force | 10000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m / s |
| częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x, y, z |
| Przyśpieszenie | 100 gramów |
| siła sinusoidalna | 3000N do 200000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x,y,z |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| przyśpieszenie | 100 gramów |
| siła wibracji | 10KN |
|---|---|
| Przesunięcie | 51 mm |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Maksymalne obciążenie | 270 KG |
| Zastosowanie | Opakowanie |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
|---|---|
| Norma testowa | MIL-STD-810F |
| Cechy | sinusoidalny i losowy test szokowy |
| siła wibracji | 30000N |
| Przesunięcie | 100mm |
| siła sinusoidalna | 60000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Załadunek | 250 KG |
| Zastosowanie | materiały, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| napięcie | 380v |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wykorzystane branże | Przemysł militarny, cywilny, AGD, motoryzacja, części zamienne, elektronika, lotnictwo |
| Podanie | materila, części samochodowe, opakowania, produkty do użytku domowego |
|---|---|
| Napięcie | 380 V. |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Gwarancja | 1 rok |
| Obowiązujące branże | Przemysł wojskowy, cywilny, sprzęt elektroniczny, motoryzacja, części zamienne, elektronika, lotnict |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| kierunek wibracji | Trzy kierunki |
| Władza | 380v 3 fazy |
| Funkcja | Test drgań sinusoidalnych |
|---|---|
| Zastosowanie | Części samochodowe |
| świadectwo | ISO 9001:2008 |
| Norma testowa | ISO 16750-3 |
| Wibracja | 3 osie |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |