| sine force | 40000N |
|---|---|
| speed | 2.0 m/s |
| displacement | 51mm |
| frequency | 3~2000HZ |
| loading | 500kg |
| siła wibracji | 6KN |
|---|---|
| kierunek wibracji | XYZ Trzy osie |
| Częstotliwość | 5~3500 Hz |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| siła wibracyjna | 6000n |
|---|---|
| Kierunek wibracji | 3 oś |
| ciężar cewki ruchomej | 6,5 kg |
| Przemieszczenie | 25mm |
| Max. Przyśpieszenie | 100g |
| Standardowy | mil-std 810G |
|---|---|
| siła wibracji | 20KN |
| Użycie | Maszyna do testowania wibracji |
| Nazwa produktu | Cena maszyny do testowania drgań elektromagnetycznych |
| Zakres częstotliwości | 2~2500 Hz |
| standard | mil-std 810G |
|---|---|
| vibration force | 20KN |
| Usage | Vibration Testing Machine |
| application | Electromechanical Products |
| Frequency range | 2~2500HZ |
| Waga | Dostosowane |
|---|---|
| Nazwa produktu | Losowy sprzęt do testowania wibracji |
| Maksymalne przemieszczenie | 50 mm |
| Zakres częstotliwości testowej | 0,1-3000 Hz |
| Analiza danych | Czas, Częstotliwość, Modalne |
| Podanie | materila, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| Napięcie | 380V |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Gwarancja | 1 rok |
| Obowiązujące branże | Przemysł wojskowy, cywilny, AGD, motoryzacja, części zamienne, elektronika, lotnictwo |
| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 do 2500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 80 mm lub dostosowane |
| kierunek wibracji | pionowo lub x,y,z |
| Norma testowa | Norma EN 60068-2-6 |
|---|---|
| Zastosowanie | akumulator litowy |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| świadectwo | ISO 9001:2015 |
| Funkcja | Test drgań sinusoidalnych |
| siła uderzenia | 1200N |
|---|---|
| kierunek wibracji | test drgań pionowych poziomych |
| Standard | Norma ISTA |
| Aplikacja | Opakowanie |
| Przesunięcie | 25 mm |