| spełniać normy | Jis D1601 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Władza | Elektroniczny |
| Zastosowanie | Części samochodowe |
| Wibracja | Pionowo i poziomo |
| sinusoidalna siła | 60000N |
|---|---|
| prędkość | 1,8m/s |
| przemieszczenie | 51mm |
| częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| Ładowanie | 300kg |
| spełniać normy | JIS-D1601-1995 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Władza | Elektroniczny |
| Zastosowanie | Części samochodowe |
| Wibracja | 3 osie |
| Częstotliwość | 5 Hz ~ 3500 Hz |
|---|---|
| Użycie | symulacja badań wibracyjnych |
| kierunek wibracji | x y z |
| Maks. prędkość | 1,6 m/s |
| ruchoma cewka | 60,5 kg |