| Standard | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
|---|---|
| Aplikacja | Smartfony , Telefon komórkowy , Komponenty |
| Stosowanie | testy wibracyjne |
| Częstotliwość | 3500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| siła sinusoidalna | 10000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| załadunek | 270 kg |
| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | wertykalny horyzontalny |
| Aplikacja | Laboratorium |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | pionowy |
| przyśpieszenie | 100 gramów |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | Pionowa |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Norma testowa | norma iec 60068 |
| Prędkość | 2,0 m/s |
| Przesunięcie | 100mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| spełniać normy | ISTA |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| moc | 380V 3-fazowy 5-przewodowy |
| Zakres częstotliwości (Hz) | 3 ~ 3500 |
| prędkość znamionowa (m / s) | 1,2 ~ 1,8 |
| Zakres temperatury | -70 ° C do 150 ° C |
| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | pionowy |
| przyśpieszenie | 100 gramów |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |