| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | Wertykalny horyzontalny |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Władza | 380v 3 fazy |
| Częstotliwość | 3 ~ 2800 Hz |
| siła sinusoidalna | 20000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Kierunek wibracji | Pionowe i poziome |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | Pionowa |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Dostosowane wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001:2008 |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | Pionowa |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| Ładowanie | 300 kg |
| siła sinusoidalna | 6000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Ładowanie | 180 KG |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| break | ASLi |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |