| metoda wibracyjna | Wibracje sinusoidalne i losowe |
|---|---|
| Aplikacja | Części elektryczne |
| siła sinusoidalna | 10000N |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Maks. prędkość | 1,8 m/s |
| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Prędkość | 2,0 m/s |
| Przemieszczenie | 75mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Załadunek | 500 kg |
| siła sinusoidalna | 3000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Kierunek wibracji | Pionowo + Poziomo |
| Przyśpieszenie | 100g |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | pionowy |
| przyśpieszenie | 100 gramów |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| siła sinusoidalna | 6000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 25 mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| ładowanie | 180 kg |
| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | pionowy |
| przyśpieszenie | 100 gramów |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 20000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Kierunek wibracji | Pionowe i poziome |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | pionowy |
| przyśpieszenie | 100 gramów |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła wibracyjna | Dostosowane |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |