| Sine Force | 40000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m / s |
| Przemieszczenie | 65mm |
| częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Ładowanie | 500 kg |
| Zmuszać | 2000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | Pionowe poziome wibracje |
| Zastosowanie | Części samochodowe |
| ruchoma cewka | 60,5 kg |
| przyśpieszenie | 100 g |
| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | wertykalny horyzontalny |
| Zastosowanie | Laboratorium |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | Pionowa |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | Oś XYZ |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| ładowanie | 300 kg |
| siła sinusoidalna | 600 kg |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Przemieszczenie | 25 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Załadunek | 180 kg |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| Siła wibracji | Dostosowane |
|---|---|
| break | ASLi |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| siła sinusoidalna | 60000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| ładowanie | 300 kg |