| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| ładowanie | 300 kg |
| siła sinusoidalna | 40000N |
|---|---|
| Prędkość | 2,0 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| Załadunek | 500 kg |
| siła sinusoidalna | 20000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| Załadunek | 300 kg |
| Norma testowa | Norma EN 60068-2-6 |
|---|---|
| Zastosowanie | Laboratorium B+R |
| świadectwo | ISO 9001:2008 |
| Materiał opakowaniowy | Obudowa z polidrewna |
| Wibracja | 3 osie |
| Vibration Force | Customized |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| siła wibracji | Dostosowane |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001:2008 |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Prędkość | 2,0 m/s |
| Przemieszczenie | 75mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Załadunek | 500 kg |
| siła sinusoidalna | 6000N |
|---|---|
| przyśpieszenie | 100 g |
| kierunek wibracji | 3 osie |
| Metoda operacji | Wzmacniacz |
| Częstotliwość | 5~3500 Hz |
| siła wibracji | niestandardowe |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Zastosowanie | Akumulator |
| świadectwo | ISO 9001:2008 |