| siła uderzenia | 12000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | test drgań pionowych poziomych |
| Standardowy | UN 38.3 IEC 62133 |
| Zastosowanie | Akumulator |
| Przesunięcie | 25 mm |
| metoda wibracyjna | Wibracje sinusoidalne i losowe |
|---|---|
| kierunek wibracji | Pionowo i poziomo |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Zastosowanie | Akumulator |
| kierunek wibracji | Pionowe lub poziome |
|---|---|
| Fala wibracyjna | sinusoidalne i losowe |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Rozmiar tabeli | 600*600mm |
| Zastosowanie | LED, części samochodowe |
| siła wibracji | 3000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | wertykalny horyzontalny |
| Zastosowanie | części elektroniczne |
| Inne nazwy | Stół wibracyjny |
| badanie | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| siła wibracji | 6000N |
|---|---|
| Rodzaj | Wysoka częstotliwość |
| kierunek wibracji | wertykalny horyzontalny |
| Zastosowanie | Pakiet |
| price | affordable |
| siła sinusoidalna | 3000N ~ 150000N |
|---|---|
| Wymiar | 730 * 550 * 650 mm L * W * H lub dostosowane |
| Rozmiar tabeli | 300*300mm |
| Aplikacja | Części samochodowe |
| Moc | AC380V, 3 fazy 5 linii |
| siła sinusoidalna | 30KN |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |
| Normy testowe | DO-160F MIL-STD-810 |
| Rozmiar tabeli | 800*800mm |
| Maks. przemieszczenie | 100mm |
| siła wibracji | 6000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | 3 osie |
| ciężar cewki ruchomej | 60,5 kg |
| Przesunięcie | 25 mm |
| max. maks. acceleration przyśpieszenie | 100 g |
| standard | RTCA DO-160 |
|---|---|
| application | Automotive Parts |
| max. frequency | 2800hz |
| max.acceleration | 100g |
| displacement | 75mm |
| siła wibracji | 6KN |
|---|---|
| Częstotliwość | 5-3500 Hz |
| Przesunięcie | 51 mm |
| kierunek wibracji | Pionowo i poziomo |
| Norma testowa | ISO 16750-03, IEC 60068-2 |