| siła wibracji | 6000N |
|---|---|
| Zastosowanie | Pakiet |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Norma testowa | jest 2a 3a |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła wibracji | 3KN |
|---|---|
| kierunek wibracji | Pionowo i poziomo |
| Zastosowanie | przełączniki samochodowe |
| Użycie | test wibracji o wysokiej częstotliwości |
| Norma testowa | MIL STD 810G |
| siła uderzenia | 1200N |
|---|---|
| kierunek wibracji | test drgań pionowych poziomych |
| Standardowy | UN 38.3 IEC 62133 |
| Zastosowanie | Akumulator |
| Przesunięcie | 25 mm |
| siła wibracji | 40000N |
|---|---|
| Kierunek wibracji | Wertykalny horyzontalny |
| ruchoma waga cewki | 450 kg |
| przemieszczenie | 51mm |
| max. max. acceleration przyśpieszenie | 100 gramów |
| siła uderzenia | 12000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | Pionowo i poziomo |
| Standardowy | UN 38.3 IEC 62133 |
| Zastosowanie | Akumulator |
| Przesunięcie | 25 mm |
| Częstotliwość | 5 Hz ~ 3500 Hz |
|---|---|
| przyśpieszenie | 100 g |
| kierunek wibracji | Oś X, Y, Z |
| Zastosowanie | Telefon komórkowy i bateria litowo-jonowa |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
|---|---|
| Norma testowa | MIL-STD-810F |
| Cechy | sinusoidalny i losowy test szokowy |
| siła wibracji | 30000N |
| Przesunięcie | 100mm |
| siła wibracji | 20KN |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje poziome |
| Aplikacja | Automobilowy |
| Użycie | test wibracji o wysokiej częstotliwości |
| Norma testowa | MIL STD 810G |
| siła wibracji | 30000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | wertykalny horyzontalny |
| Zastosowanie | Części samochodowe |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Rozmiar tabeli | 1000*1000mm |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| Władza | Elektroniczny |
| kierunek wibracji | wibracje poziome |
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Czujnik przyspieszenia | 1 proc. |