| siła wibracji | 30KN |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~2800 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |
| przyśpieszenie | 100 g |
| siła wibracji | 30KN |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~2800 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |
| przyśpieszenie | 100 g |
| siła wibracji | 6KN |
|---|---|
| Częstotliwość | 5-3500 Hz |
| Przesunięcie | 51 mm |
| kierunek wibracji | Pionowo i poziomo |
| Norma testowa | IEC 60068-2 |
| Rozmiar tabeli | niestandardowe |
|---|---|
| napięcie | 3 fazy 380V/50Hz |
| Zakres częstotliwości | 5 Hz do 3000 Hz |
| Kierunki wibracji | 3 osie |
| Zastosowanie | Bateria litowa |
| siła wibracji | 3KN |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Zastosowanie | monitor |
| Norma testowa | MIL STD 810F |
| Przesunięcie | 25 mm |
| siła wibracji | 3000N |
|---|---|
| Metoda chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
| Zakres częstotliwości | 3-3500 Hz |
| przemieszczenie | 40 mm |
| Maks. prędkość | 1,6 m/s |
| siła wibracji | 6KN |
|---|---|
| Częstotliwość | 5-3500 Hz |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| kierunek wibracji | Pionowo i poziomo |
| Norma testowa | MIL STD 810F |
| kierunek wibracji | Pionowo i poziomo |
|---|---|
| Częstotliwość | 5 ~ 3000 Hz |
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Kontroler | Venzo-820 |
| Zastosowanie | LED, części samochodowe |
| siła wibracji | 6000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | Wertykalny horyzontalny |
| ciężar cewki ruchomej | 60,5 kg |
| Przesunięcie | 25 mm |
| max. maks. acceleration przyśpieszenie | 100 g |
| siła uderzenia | 1200N |
|---|---|
| kierunek wibracji | test drgań pionowych poziomych |
| Standardowy | Norma ISTA |
| Zastosowanie | Opakowanie |
| Przesunięcie | 25 mm |