| siła wibracji | 300kgf |
|---|---|
| Częstotliwość | 5~3500 Hz |
| Materiał stołu | Stop aluminium |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| testy wibracyjne | sinusoidalne i losowe |
| Zmuszać | 2000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | Pionowe poziome wibracje |
| Zastosowanie | Części samochodowe |
| ruchoma cewka | 60,5 kg |
| przyśpieszenie | 100 g |
| siła wibracji | 30000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | wertykalny horyzontalny |
| Zastosowanie | części samochodowe |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Rozmiar tabeli | 1000*1000mm |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | Trójosiowy |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Norma testowa | MIL STD 810G |
| Przesunięcie | Sinusoidalne i losowe duże przemieszczenie |
| sine force | 3000N~150000N |
|---|---|
| dimension | 730*550*650mm L*W*H or customized |
| table size | 300*300mm |
| application | Auto Parts |
| power | AC380V,3 phase 5 lines |
| Metoda chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
|---|---|
| Standardowy | UL 1642 |
| Władza | AC380V, 3 fazy 5 linii |
| kierunek wibracji | Pionowe poziome wibracje |
| Zastosowanie | akumulator, części samochodowe |
| Zastosowanie | laboratoryjne i przemysłowe |
|---|---|
| siła wibracji | 20000N |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| przyśpieszenie | 100 g |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |
| vibration force | 6000N |
|---|---|
| Vibration direction | Vertical & Horizontal |
| moving coil weight | 6.5kg |
| displacement | 25mm |
| max. acceleration | 100g |
| siła wibracji | 6000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | 3 osie |
| ciężar cewki ruchomej | 60,5 kg |
| Przesunięcie | 25 mm |
| max. maks. acceleration przyśpieszenie | 100 g |
| siła wibracji | 30KN |
|---|---|
| Zastosowanie | akumulator, części samochodowe |
| Norma testowa | Norma MIL-STD |
| przyśpieszenie | 100 g |
| badanie | sinusoidalny, przypadkowy, szok |