| siła wibracji | 10KN |
|---|---|
| Kontroler | WENZO |
| Częstotliwość | 5-3000 Hz |
| przyśpieszenie | 1000m/s2 |
| kierunek wibracji | Wertykalny horyzontalny |
| metoda wibracyjna | Wibracje sinusoidalne i losowe |
|---|---|
| Zastosowanie | Części elektryczne |
| siła sinusoidalna | 10000N |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Maks. prędkość | 1,8 m/s |
| Max. | 1,8 m / s |
|---|---|
| Ruchoma cewka | 3,5 ~ 90 kg |
| Kierunek wibracji | Oś X, Y, Z. |
| Podanie | LED, akumulator, części samochodowe |
| moc | AC380V, 3 FAZY 5 LINII (lub niestandardowe) |
| losowa siła | 30KN |
|---|---|
| kierunek wibracji | Pionowe poziome wibracje |
| Tryb | Elektro-magnetyczne |
| Zastosowanie | Laboratorium |
| Rozmiar stołu wibracyjnego | 800*800 |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | Trójosiowy |
| przyśpieszenie | 100 g |
| SZOK ODPORNOŚCI | Urządzenie izolujące wstrząsy |
| Przesunięcie | Sinusoidalne i losowe duże przemieszczenie |
| siła wibracji | 10KN |
|---|---|
| Kontroler | WENZO |
| Częstotliwość | 5-3000 Hz |
| przyśpieszenie | 1000m/s2 |
| kierunek wibracji | Wertykalny horyzontalny |
| Zmuszać | 600N |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Zastosowanie | Produkty elektroniczne |
| ruchoma cewka | 60,5 kg |
| przyśpieszenie | 100 g |
| siła sinusoidalna | 10KN |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 5 Hz do 3000 Hz |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| kierunek wibracji | Wibracje pionowe + wibracje poziome |
| vibration force | 10KN |
|---|---|
| vibration direction | Vertical horizontal Vibration |
| standard | IEC60068-2-27 |
| application | Auto Part, LED Lighting, battery |
| vibration table | 600*600mm |
| kierunek wibracji | Oś XYZ |
|---|---|
| Fala wibracyjna | Losowy sinus |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Rozmiar tabeli | 800*800mm |
| Zastosowanie | LED, części samochodowe |