| siła sinusoidalna | 40000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 65mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Załadunek | 500 kg |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| ładowanie | 270 kg |
| siła sinusoidalna | 6000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Przemieszczenie | 25 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| załadunek | 180 kg |
| siła sinusoidalna | 3000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Kierunek wibracji | Pionowy |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 40000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 65 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Załadunek | 500 kg |
| siła wibracyjna | 6000n |
|---|---|
| Kierunek wibracji | 3 oś |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Zakres częstotliwości | 3 ~ 3500 Hz |
| ciężar cewki ruchomej | 6,5 kg |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m / s |
| Przemieszczenie | 25mm |
| częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Kierunek wibracji | pionowo lub x, y, z |
| siła sinusoidalna | 60000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 65 mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| ładowanie | 600 kg |
| Max. prędkość | 1,6 m/s |
|---|---|
| ciężar cewki ruchomej | 3,5 kg |
| Moc wentylatora chłodzącego | 3kW |
| Znamionowa siła sinusoidalna | 3000 N |
| Znamionowa siła losowa | 3000 N |
| Max. Przemieszczenie | 50mm |
|---|---|
| Pozyskiwanie danych | Przejęcie w czasie rzeczywistym |
| Typ testu | Losowy, sinus, szok itp. |
| System sterowania | PLC |
| Maks. Obciążenie | 100 kg |