| Dostosowane wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Władza | Elektroniczny |
| świadectwo | ISO 9001:2008 |
| siła wibracyjna | 10Nk |
|---|---|
| Kierunek wibracji | pionowo + poziomo |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Ruchomy rozmiar cewki | średnica 240 mm |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Władza | Elektroniczny |
| Norma testowa | IEC 68-2-6 |
| Wibracja | Pionowo i poziomo |
| Rozmiar tabeli | niestandardowe |
| siła wibracji | niestandardowe |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Władza | Elektroniczny |
| świadectwo | ISO 9001:2008 |
| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 100 mm |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Wibracja | 3 osie |
|---|---|
| siła wibracji | niestandardowe |
| Rozmiar tabeli | niestandardowe |
| Maksymalne obciążenie | 450kg |
| Zastosowanie | Akumulator |
| Wibracja | 3 osie |
|---|---|
| siła wibracji | niestandardowe |
| Rozmiar tabeli | niestandardowe |
| Maksymalne obciążenie | 450kg |
| Zastosowanie | Akumulator |
| siła wibracyjna | Dostosowane |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Moc | 380 V, 3 fazy |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| Norma testowa | UN38.3, IEC62133, JIS D 1601, MIL-STD-810G |
|---|---|
| Aplikacja | Moduły akumulatorów litowo-jonowych |
| Władza | Elektroniczny |
| kierunek wibracji | X, Y, Z trójosiowe |
| Wibracja | 3 osie |
| Częstotliwość | 5~2000 Hz |
|---|---|
| siła wibracji | 3000N |
| Norma testowa | MIL STD 810G |
| Maks. przemieszczenie | 25 mm |
| Maks. prędkość | 1,6 m/s |