| siła sinusoidalna | 3000N ~ 150000N |
|---|---|
| Wymiar | 730 * 550 * 650 mm L * W * H lub dostosowane |
| Rozmiar tabeli | 300*300mm |
| Zastosowanie | Części samochodowe |
| Władza | AC380V, 3 fazy 5 linii |
| siła sinusoidalna | 40KN |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 85MM |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| ładowanie | 500 KG |
| siła sinusoidalna | 20000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| załadunek | 300 kg |
| Standard testowy | Norma EN 60068-2-6 |
|---|---|
| Aplikacja | Laboratorium B+R |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | AC380V |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| siła sinusoidalna | 6KN |
|---|---|
| Standard | Norma JIS D1601 |
| Rodzaj | Elektro-magnetyczne |
| Częstotliwość | 5~3500 Hz |
| Zastosowanie | LED, części samochodowe, opakowania |
| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Prędkość | 2,0 m/s |
| Przesunięcie | 75 mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| ładowanie | 500 KG |
| siła sinusoidalna | 6000n |
|---|---|
| Przyśpieszenie | 100g |
| Kierunek wibracji | 3 oś |
| Metoda działania | Wzmacniacz |
| Częstotliwość | 5~3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 6000n |
|---|---|
| Przyśpieszenie | 100g |
| Kierunek wibracji | 3 oś |
| Metoda działania | Wzmacniacz |
| Częstotliwość | 5~3500 Hz |
| Dokładność | 0.1 |
|---|---|
| Moc | 40kva |
| Klasa ochrony | IP55 |
| Woltaż | 380 V |
| Kierunek wibracji | Poziomy pionowy |
| siła wibracyjna | 6000n |
|---|---|
| Kierunek wibracji | Pionowo + Poziomo |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Standard testowy | Norma ISTA ASTM |
| Prędkość | 1,6 m/s |