| Zastosowanie | materiały, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| napięcie | 380v |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wykorzystane branże | Przemysł militarny, cywilny, AGD, motoryzacja, części zamienne, elektronika, lotnictwo |
| siła wibracji | 3000N |
|---|---|
| Zastosowanie | Akumulator |
| Standardowy | Norma UN38.3 |
| Rodzaj | Elektro-magnetyczne |
| kierunek wibracji | X, Y, Z trójosiowe |
| metoda wibracyjna | Wibracje sinusoidalne i losowe |
|---|---|
| Znamionowa siła sinusoidalna | 20000n |
| Znamionowa siła losowa | 20000n |
| Zakres częstotliwości | 3 ~ 3500 Hz |
| Max. Przyśpieszenie | 100G |
| siła sinusoidalna | 10000n |
|---|---|
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Kierunki wibracji | 3 oś |
| Czujnik przyspieszenia | 1 szt |
| Kanał wejściowy | 1 kanał |
| Zastosowanie | laboratoryjne i przemysłowe |
|---|---|
| siła wibracji | 20000N |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| przyśpieszenie | 100 g |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |
| Częstotliwość | 5 Hz ~ 3500 Hz |
|---|---|
| przyśpieszenie | 100 g |
| kierunek wibracji | Oś X, Y, Z |
| Zastosowanie | Telefon komórkowy i bateria litowo-jonowa |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| Władza | Elektroniczny |
| kierunek wibracji | wibracje poziome |
| Fala wibracyjna | Testy wstrząsów i wibracji |
| Czujnik przyspieszenia | 1 proc. |
| siła sinusoidalna | 6000N |
|---|---|
| przyśpieszenie | 100 g |
| kierunek wibracji | 3 osie |
| Metoda operacji | Wzmacniacz |
| Częstotliwość | 5~3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 10000n |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Kierunek wibracji | wibracja pionowa |
| Moc | 380 V 3 faza |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |