| Aplikacja | materila, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| Napięcie | 380V |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Gwarancja | 1 rok |
| Obowiązujące branże | Przemysł wojskowy, cywilny, AGD, motoryzacja, części zamienne, elektronika, lotnictwo |
| Fala wibracyjna | Losowe testy wibracji |
|---|---|
| Zastosowanie | Pakiet |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Przesunięcie | 25 mm |
| Kontroler | WENZO |
| siła wibracyjna | 6000n |
|---|---|
| Moc | Elektroniczny |
| Stosowanie | Maszyna do testowania wibracji, sprzęt do testowania wibracji |
| Gwarancja | 1 rok |
| Częstotliwość | 3-3500 HZ |
| Częstotliwość | 5 Hz ~ 3500 Hz |
|---|---|
| Stosowanie | symulacja badań wibracyjnych |
| Kierunek wibracji | x y z |
| Maks. Prędkość | 1,6 m/s |
| ruchoma cewka | 6,5 kg |
| Tabela poślizgu | 600*600mm |
|---|---|
| kierunek wibracji | 3 osie |
| siła wibracji | 6KN |
| Norma testowa | IEC62133 |
| Tryb wibracji | Losowe przemiatanie sinusoidalne |
| kierunek wibracji | Pionowe lub poziome |
|---|---|
| Fala wibracyjna | sinusoidalne i losowe |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Rozmiar tabeli | 600*600mm |
| Zastosowanie | LED, części samochodowe |
| siła sinusoidalna | 6000n |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Kierunek wibracji | wibracja pionowa |
| Moc | 380 V 3 faza |
| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 ~ 2800 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Władza | 380v 3 fazy |
| vibration method | Sine &Random Vibration |
|---|---|
| vibration direction | XYZ Axis |
| frequency | 3~3000HZ |
| displacement | 51mm |
| application | Battery |
| Max. Maks. load Załaduj | 100 kg |
|---|---|
| Tryb testowy | Sinusoidalny, losowy, szokowy itp. |
| Maks. Prędkość | 100m/s |
| Maks. przemieszczenie | 50mm |
| Analiza danych | FFT, PSD itp. |