| Norma testowa | Norma EN 60068-2-6 |
|---|---|
| Zastosowanie | Laboratorium B+R |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Władza | AC380V |
| świadectwo | ISO 9001:2008 |
| siła wibracji | 10KN |
|---|---|
| Przesunięcie | 51 mm |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Maksymalne obciążenie | 270 KG |
| Zastosowanie | Opakowanie |
| siła uderzenia | 12000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | Pionowo i poziomo |
| Standardowy | UN 38.3 IEC 62133 |
| Zastosowanie | Akumulator |
| Przesunięcie | 25 mm |
| siła wibracji | 30KN |
|---|---|
| Zastosowanie | Akumulator |
| Norma testowa | IEC 60068-2-64 |
| przyśpieszenie | 100 g |
| badanie | Zaszokować |
| Zmuszać | 6KN |
|---|---|
| Standardowy | Norma JIS D1601 |
| Rodzaj | Elektro-magnetyczne |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Zastosowanie | doprowadził |
| siła wibracji | niestandardowe |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Władza | 380 V, 3 fazy |
| świadectwo | ISO 9001:2008 |
| Maksymalna prędkość | 1,6 m/s |
|---|---|
| ciężar cewki ruchomej | 3,5 kg |
| Moc wentylatora chłodzącego | 3kW |
| Zasilacz | AC380V |
| Kierunek wibracji | Pionowo + Poziomo |
| Standardowy | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
|---|---|
| Zastosowanie | Akumulator |
| Użycie | testy wibracyjne |
| Częstotliwość | 3500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| speed | 1.6m/s |
| vibration direction | vertical horizontal |
| application | Laboratory |
| frequency | 3~3500hz |
| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | wertykalny horyzontalny |
| Zastosowanie | Laboratorium |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |