| siła sinusoidalna | 6000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Przesunięcie | 25 mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| ładowanie | 180 kg |
| siła sinusoidalna | 6000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Przemieszczenie | 25 mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Ładowanie | 180 kg |
| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| kierunek wibracji | wertykalny horyzontalny |
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 6000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Przemieszczenie | 25 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Załadunek | 180 kg |
| siła sinusoidalna | 6000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| ładowanie | 300 kg |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m / s |
| Przemieszczenie | 25mm |
| częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Ładowanie | 180 kg |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| Zakres częstotliwości | 3-3500 HZ |
|---|---|
| Prędkość nominalna | 1,2 m/s² |
| Gwarancja | 1 rok |
| Maksymalne ładowanie | 70 KG |
| Rodzaj | pionowe &x,y,z |