| siła wibracji | niestandardowe |
|---|---|
| Rozmiar tabeli | niestandardowe |
| Standard | ISO 16750 |
| Zastosowanie | Akumulator pojazdu elektrycznego |
| badanie | sinusoidalne i losowe |
| siła sinusoidalna | 32000n |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 do 2500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm lub dostosowane |
| Kierunek wibracji | pionowe lub x, y, z |
| Strefa testowa | 1000L |
|---|---|
| Zakres temperatury | -40 ~ + 150 stopni |
| Zakres wilgotności | 20~98% |
| skater | Otrząsacz wibracyjny |
| Tryb wibracji | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Władza | 380 V, 3 fazy |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 5~3500 Hz |
| Norma testowa | MIL-STD-202 Metoda 213 |
| Wibracja | Pionowo i poziomo |
| Rozmiar tabeli | 600x600mm |
| losowa siła | 3000N |
|---|---|
| przyśpieszenie | 1000m/s2 |
| Przesunięcie | 25 mm |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Wymiar | 730*550*650mm dł.*szer.*wys |
| Władza | 380 V, 3 fazy |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 5~3500 Hz |
| Norma testowa | MIL-STD-202 Metoda 213 |
| Wibracja | Pionowo i poziomo |
| Rozmiar tabeli | 600x600mm |
| siła sinusoidalna | 32000n |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 do 2500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm lub dostosowane |
| Kierunek wibracji | pionowe lub x, y, z |
| Strefa testowa | 1000L |
|---|---|
| Zakres temperatury | -40 ~ + 150 stopni |
| Zakres wilgotności | 20~98% |
| skaker | Wytrząsarka wibracyjna |
| Tryb wibracji | sinus, losowy, szok |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| break | ASLi |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| Władza | Elektroniczny |
|---|---|
| świadectwo | ISO 9001:2008 |
| Materiał opakowaniowy | Obudowa z polidrewna |
| Wibracja | 3 osie |
| siła wibracji | niestandardowe |