| Strefa testowa | 216L |
|---|---|
| Zakres temperatury | -70~+180 stopni. |
| Zakres wilgotności | 10 ~ 98% |
| skater | Otrząsacz wibracyjny |
| Tryb wibracji | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Strefa testowa | 1000L |
|---|---|
| Zakres temperatury | -70 ~ + 150 stopni |
| Zakres wilgotności | 20~98% |
| skaker | Wytrząsarka wibracyjna |
| Tryb wibracji | sinus, losowy, szok |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| Nazwa | Stół wibracyjny |
|---|---|
| Norma testowa | Mil-std-810, IEC60068-2-64,RTCA DO-160,IEC 61373 |
| Rodzaj | Stół wibracyjny |
| Materiał | stali |
| napięcie | 380 V/50 Hz |
| siła wibracji | 10000N |
|---|---|
| Zastosowanie | Pakiet |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Norma testowa | ISTA |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| ładowanie | 300 kg |
| siła wibracji | 10KN |
|---|---|
| Kontroler | WENZO |
| Częstotliwość | 5-3000 Hz |
| przyśpieszenie | 1000m/s2 |
| kierunek wibracji | Wertykalny horyzontalny |
| vibration force | 10KN |
|---|---|
| Controller | VENZO |
| frequency | 5-3000hz |
| application | Li-ion Battery |
| vibration direction | Vertical & Horizontal |
| siła wibracyjna | 10 KN |
|---|---|
| Kontroler | WENZO |
| Częstotliwość | 5-3000 Hz |
| Przyśpieszenie | 1000m/s2 |
| Kierunek wibracji | Pionowe i poziome |
| Norma testowa | Norma EN 60068-2-6 |
|---|---|
| Zastosowanie | Laboratorium B+R |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Władza | AC380V |
| świadectwo | ISO 9001:2008 |