| siła wibracji | 2000kg.F |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje poziome |
| Zastosowanie | Automobilowy |
| Użycie | test wibracji o wysokiej częstotliwości |
| Norma testowa | IEC 60335-2-24 i IEC 60335-2-40 |
| siła wibracji | 3KN |
|---|---|
| kierunek wibracji | Pionowo i poziomo |
| Zastosowanie | przełączniki samochodowe |
| Użycie | test wibracji o wysokiej częstotliwości |
| Norma testowa | MIL STD 810G |
| siła sinusoidalna | 3000n do 200000n |
|---|---|
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x, y, z |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Przyśpieszenie | 100G |
| siła sinusoidalna | 3000n do 200000n |
|---|---|
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x, y, z |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Zastosowanie | LED, CZĘŚCI SAMOCHODOWE, AKUMULATOR |
|---|---|
| Norma testowa | MIL-STD-810, RTCA DO-160 |
| Funkcja | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |
| Siła wyjściowa | 3000~100000N |
| sine force | 60000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| displacement | 51mm |
| frequency | 3~3500HZ |
| loading | 250kg |
| Aplikacja | materila, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| Napięcie | 380V |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Gwarancja | 1 rok |
| Obowiązujące branże | Przemysł wojskowy, cywilny, AGD, motoryzacja, części zamienne, elektronika, lotnictwo |
| kierunek wibracji | Pionowo i poziomo |
|---|---|
| Częstotliwość | 5 ~ 3000 Hz |
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Kontroler | Venzo-820 |
| Zastosowanie | LED, części samochodowe |
| siła wibracji | niestandardowe |
|---|---|
| kierunek wibracji | 3 osie |
| Tryb wibracji | Sinus losowy |
| Przesunięcie | 25 ~ 100 mm |
| Średnica ruchomej cewki | 150 ~ 870 mm |
| Zastosowanie | materiały, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| napięcie | 380v |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wykorzystane branże | Przemysł militarny, cywilny, AGD, motoryzacja, części zamienne, elektronika, lotnictwo |