| siła wibracji | 3000N |
|---|---|
| Metoda chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
| Zakres częstotliwości | 3-3500 Hz |
| przemieszczenie | 40 mm |
| Maks. prędkość | 1,6 m/s |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| Ładowanie | 300 kg |
| siła wibracyjna | 10Nk |
|---|---|
| Kierunek wibracji | pionowo + poziomo |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Ruchomy rozmiar cewki | średnica 240 mm |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| ładowanie | 300 kg |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| ładowanie | 300 kg |
| sine force | 20000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| displacement | 51mm |
| frequency | 3~2000HZ |
| loading | 300kg |
| siła wibracyjna | 6000n |
|---|---|
| Kierunek wibracji | 3 oś |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Zakres częstotliwości | 3 ~ 3500 Hz |
| ciężar cewki ruchomej | 6,5 kg |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| ładowanie | 300 kg |
| siła wibracji | niestandardowe |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Władza | Elektroniczny |
| świadectwo | ISO 9001:2008 |
| siła sinusoidalna | 6000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| ładowanie | 250 kg |