| metoda wibracyjna | Wibracje sinusoidalne i losowe |
|---|---|
| Zastosowanie | Części elektryczne |
| siła sinusoidalna | 1000N |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Maks. prędkość | 1,8 m/s |
| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 do 2500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm lub dostosowane |
| kierunek wibracji | pionowo lub x,y,z |
| Zakres częstotliwości (HZ) | 3-3500 |
|---|---|
| Przyspieszenie znamionowe (m/s2) 0~1000 | 0~1000 |
| Znamionowa siła sinusoidalna | 1000~350000 |
| Maksymalne obciążenie | 70 ~ 4500 kg |
| Ruchoma cewka | 2,5 ~ 300 kg |
| siła wibracji | 6000N |
|---|---|
| Rodzaj | Wysoka częstotliwość |
| kierunek wibracji | wertykalny horyzontalny |
| Zastosowanie | Pakiet |
| price | affordable |
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
|---|---|
| kierunek wibracji | Oś X, Y, Z |
| Metoda chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
| Zastosowanie | Przemysł samochodowy |
| Wpływ | 1 kanał |
| siła sinusoidalna | 10000n |
|---|---|
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Kierunki wibracji | Trzy kierunki wolne wibracje |
| Czujnik przyspieszenia | 1 szt |
| Kanał wejściowy | 1 kanał |
| siła wibracji | 30KN |
|---|---|
| max. maks. acceleration przyśpieszenie | 100 g |
| Norma testowa | IEC62133 |
| kierunek wibracji | wibracje poziome i pionowe |
| maks. przemieszczenie | 51 mm |
| Standardowy | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
|---|---|
| Zastosowanie | Części pojazdu |
| Użycie | testy wibracyjne |
| Częstotliwość | 2800 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| siła wibracji | 3KN |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Zastosowanie | monitor |
| Norma testowa | MIL STD 810F |
| Przesunięcie | 25 mm |
| kierunek wibracji | Pionowa |
|---|---|
| przyśpieszenie | 100 g |
| ciężar cewki ruchomej | 3,5 kg |
| Częstotliwość | 5 Hz ~ 3500 Hz |
| Użycie | test wibracji o wysokiej częstotliwości |