| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 do 2500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm lub dostosowane |
| kierunek wibracji | pionowo lub x,y,z |
| kierunek wibracji | Pionowo i poziomo |
|---|---|
| Częstotliwość | 5 ~ 3000 Hz |
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Kontroler | Venzo-820 |
| Zastosowanie | LED, części samochodowe |
| kierunek wibracji | Pionowo i poziomo |
|---|---|
| Częstotliwość | 5 ~ 3000 Hz |
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Kontroler | Venzo-820 |
| Zastosowanie | LED, części samochodowe |
| Max. Przyśpieszenie | 100g |
|---|---|
| Przemieszczenie | 51mm |
| Metoda kontroli | komputer + system sterowania |
| Tryb wibracji | Wibracje sinusoidalne i losowe |
| Aplikacja | Części samochodowe |
| metoda wibracyjna | Wibracje sinusoidalne i losowe |
|---|---|
| kierunek wibracji | Pionowe poziome wibracje |
| Maksymalna prędkość | 2,0 m/s |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| Przesunięcie | 51 mm |
| kierunek wibracji | Pionowe lub poziome |
|---|---|
| Fala wibracyjna | sinusoidalne i losowe |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Rozmiar tabeli | 600*600mm |
| Zastosowanie | Automobilowy |
| Funkcja | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar twornika | 450 mm |
| przyśpieszenie | 100 gramów |
| Maksymalny ładunek | 300 kg |
| Zastosowanie | LED, CZĘŚCI SAMOCHODOWE, AKUMULATOR |
| Funkcja | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
|---|---|
| Maksymalne przyspieszenie twornika | 100 gramów |
| Maksymalny ładunek | 300 kg |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |
| Norma testowa | MIL-STD-810, RTCA DO-160 |
| siła wibracyjna | 30000N |
|---|---|
| Aplikacja | Bateria |
| Standard | Norma UN38.3 |
| Typ | Elektromagnetyczny |
| Kierunek wibracji | Elektrodynamika |
| kierunek wibracji | Pionowe lub poziome |
|---|---|
| Fala wibracyjna | sinusoidalne i losowe |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Rozmiar tabeli | 600*600mm |
| Zastosowanie | LED, części samochodowe |