| siła wibracyjna | 300kgf |
|---|---|
| Częstotliwość | 5~3500 Hz |
| Materiał stołu | Stop aluminium |
| Kierunek wibracji | Pionowe i poziome |
| Aplikacja | Bateria |
| siła sinusoidalna | 3000N ~ 150000N |
|---|---|
| Wymiar | 730 * 550 * 650 mm L * W * H lub dostosowane |
| Rozmiar tabeli | 300*300mm |
| Aplikacja | Części samochodowe |
| Moc | AC380V, 3 fazy 5 linii |
| Standardowy | mil-std 810G |
|---|---|
| siła wibracji | 20KN |
| Użycie | Maszyna do testowania wibracji |
| Zastosowanie | Produkty elektromechaniczne |
| Zakres częstotliwości | 2~2500 Hz |
| Zastosowanie | materiały, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| napięcie | 380v |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | układ do testów wibracyjnych |
| kierunek wibracji | Oś XYZ |
|---|---|
| Fala wibracyjna | Losowy sinus |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Rozmiar tabeli | 800*800mm |
| Aplikacja | LED, części samochodowe |
| Częstotliwość | 5 Hz ~ 3500 Hz |
|---|---|
| Użycie | symulacja badań wibracyjnych |
| kierunek wibracji | x y z |
| Maks. prędkość | 1,6 m/s |
| ruchoma cewka | 60,5 kg |
| siła uderzenia | 1200N |
|---|---|
| kierunek wibracji | test drgań pionowych poziomych |
| Standardowy | Norma ISTA |
| Zastosowanie | Opakowanie |
| Przesunięcie | 25 mm |
| siła wibracji | 20KN |
|---|---|
| Częstotliwość | 5 ~ 3000 Hz |
| Zastosowanie | LED, opakowanie, bateria |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Użycie | test wibracji |
| siła wibracji | 20KN |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje poziome |
| Zastosowanie | Automobilowy |
| Użycie | test wibracji o wysokiej częstotliwości |
| Norma testowa | MIL STD 810G |
| siła wibracji | 20KN |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje poziome |
| Aplikacja | Automobilowy |
| Użycie | test wibracji o wysokiej częstotliwości |
| Norma testowa | MIL STD 810G |