| Tabela poślizgu | 600*600mm |
|---|---|
| kierunek wibracji | Oś Z |
| siła wibracji | 6KN |
| Norma testowa | IEC62133 |
| próba szokowa | fala półsinusoidalna, trapezowa, piłokształtna |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 3 Hz do 2500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| bezpośrednio | x, y, z |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Wsparcie dostosowane | OEM |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Władza | Elektroniczny |
| świadectwo | ISO 9001:2008 |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| siła wibracyjna | Dostosowane |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| Wsparcie dostosowane | OEM |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Władza | Elektroniczny |
| świadectwo | ISO 9001:2008 |
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
|---|---|
| kierunek wibracji | Oś X, Y, Z |
| przyśpieszenie | 1 proc. |
| Wpływ | 1 kanał |
| Zastosowanie | Przemysł samochodowy |
| losowa siła | 30000N |
|---|---|
| Maks. prędkość | 1,8 m/s |
| Maks. przemieszczenie | 75 mm |
| kierunek wibracji | trzy osie |
| Aplikacja | laboratorium testowe, akumulator, części samochodowe |