| siła sinusoidalna | 6000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 25 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Załadunek | 180 kg |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| Ładowanie | 300 kg |
| siła wibracyjna | 30 KN |
|---|---|
| Zastosowanie | bateria |
| Standard testowy | IEC 60068-2-64 |
| Przyśpieszenie | 100G |
| test | Zaszokować |
| siła wibracyjna | Dostosowane |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Moc | 380 V, 3 fazy |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| Dokładność | 0.1 |
|---|---|
| Moc | 40kva |
| Klasa ochrony | IP55 |
| Woltaż | 380 V |
| Kierunek wibracji | Poziomy pionowy |
| losowa siła | 20KN |
|---|---|
| kierunek wibracji | Wibracje pionowe + poziome |
| Max. Maks. load Załaduj | 300 kg |
| Częstotliwość | 5 ~ 3000 Hz |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Max. prędkość | 1,6 m/s |
|---|---|
| ciężar cewki ruchomej | 3,5 kg |
| Moc wentylatora chłodzącego | 3kW |
| Zasilacz | AC380V |
| Kierunek wibracji | Pionowo + Poziomo |
| Max. prędkość | 1,6 m/s |
|---|---|
| ciężar cewki ruchomej | 3,5 kg |
| Moc wentylatora chłodzącego | 3kW |
| Zasilacz | AC380V |
| Kierunek wibracji | Pionowo + Poziomo |
| Metoda chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
|---|---|
| Standard | UL 1642 |
| Moc | AC380V, 3 fazowe linie |
| Kierunek wibracji | Pionowe poziome wibracje |
| Aplikacja | akumulator, części samochodowe |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |