| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Władza | 380v 3 fazy |
| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Kierunek wibracji | wibracja pionowa lub x, y, z |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Moc | 380 V 3 faza |
| Częstotliwość | 3 ~ 2800 Hz |
| siła sinusoidalna | 20000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Kierunek wibracji | Pionowe i poziome |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| siła wibracji | 30000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |
| Metoda chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
| Zastosowanie | pakiet baterii |
| spełniać normy | IEC62133 |
| Strefa testowa | 1000L |
|---|---|
| Zakres temperatury | -70 ~ + 150 stopni |
| Zakres wilgotności | 20~98% |
| skater | Otrząsacz wibracyjny |
| Tryb wibracji | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Zakres częstotliwości | 5Hz do 3500 Hz |
|---|---|
| Maksymalne przyspieszenie | 1000m/s2 |
| Maksymalna prędkość | 1,6 m/s |
| Przemieszczenie uderzenia | 25 mm |
| ciężar cewki ruchomej | 6,5 kg |
| siła sinusoidalna | 3000n |
|---|---|
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Kierunki wibracji | Trzy kierunki wolne wibracje |
| Czujnik przyspieszenia | 1 szt |
| Kanał wejściowy | 1 kanał |
| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | pionowy |
| przyśpieszenie | 100 gramów |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 6000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 25 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Załadunek | 180 kg |
| siła sinusoidalna | 20000n |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 3 Hz do 2500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Bezpośrednio | x, y, z |
| Przyśpieszenie | 100G |