| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| vibration direction | vertical horizontal |
| application | Battery Pack |
| frequency | 3~2500hz |
| siła sinusoidalna | 40000N |
|---|---|
| Prędkość | 2,0 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| ładowanie | 500 KG |
| siła sinusoidalna | 6000n |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x, y, z |
| Moc | 380 V 3 faza |
| siła sinusoidalna | 2000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Władza | 380v 3 fazy |
| sinusoidalna siła | 60000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8m/s |
| przemieszczenie | 51mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Ładowanie | 800 kg |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| częstotliwość | 3-3500 Hz |
| Przyśpieszenie | 100 gramów |
| Ekspander pionowy | 500 * 500 mm |
| Poziomy stół ślizgowy | 500 * 500 mm |
| siła sinusoidalna | 6000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Przemieszczenie | 25 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| załadunek | 180 kg |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| kierunek wibracji | Pionowe poziome wibracje |
| Władza | 380v 3 fazy |
| siła sinusoidalna | 20000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 65mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Załadunek | 600 kg |