| Zmuszać | 6KN |
|---|---|
| Standardowy | Norma JIS D1601 |
| Rodzaj | Elektro-magnetyczne |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Zastosowanie | Akumulator |
| siła sinusoidalna | 50000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Kierunek wibracji | wibracja pionowa lub x, y, z |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Częstotliwość | 3 ~ 2700 Hz |
| losowa siła | 30KN |
|---|---|
| kierunek wibracji | Pionowe poziome wibracje |
| Max. Maks. load Załaduj | 450kg |
| Częstotliwość | 5~2800 Hz |
| Przesunięcie | 51 mm |
| siła wibracji | 20KN |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |
| Standard | MIL STD 810G, MIL STD 810F |
| Maks. przemieszczenie | 51 mm |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| vibration wave | sine |
|---|---|
| application | Packaging |
| acceleration | 100g |
| displacement | 25mm |
| controller | VENZO |
| Wymiar wewnętrzny | Szer.800*Wys.800*Gł.800mm |
|---|---|
| Zakres temperatur | -70 ~ 150 stopni |
| Zakres wilgotności | 20% wilgotności względnej ~ 98% wilgotności względnej |
| Kierunek wibracji | Pionowe poziome wibracje |
| Maks. Prędkość | 2,0 m/s |
| Zmuszać | 600N |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Zastosowanie | Produkty elektroniczne |
| ruchoma cewka | 60,5 kg |
| przyśpieszenie | 100 g |
| siła sinusoidalna | 6000n |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x, y, z |
| Moc | 380 V 3 faza |
| siła sinusoidalna | 6000n |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x, y, z |
| Moc | 380 V 3 faza |
| siła sinusoidalna | 6000n |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x, y, z |
| Moc | 380 V 3 faza |