| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | Trójosiowy |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Norma testowa | MIL STD 810G |
| Przesunięcie | Sinusoidalne i losowe duże przemieszczenie |
| Aplikacja | materila, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| Napięcie | 380V |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Gwarancja | 1 rok |
| Obowiązujące branże | Przemysł wojskowy, cywilny, AGD, motoryzacja, części zamienne, elektronika, lotnictwo |
| Aplikacja | laboratoryjne i przemysłowe |
|---|---|
| siła wibracyjna | 1000kg.f |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przyśpieszenie | 100g |
| Kierunek wibracji | Wibracje pionowe+poziome |
| Zastosowanie | materiały, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| napięcie | 380v |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Wykorzystane branże | Przemysł militarny, cywilny, AGD, motoryzacja, części zamienne, elektronika, lotnictwo |
| Nazwa produktu | układ do testów wibracyjnych |
| metoda wibracyjna | Wibracje sinusoidalne i losowe |
|---|---|
| Znamionowa siła sinusoidalna | 20000n |
| Znamionowa siła losowa | 20000n |
| Zakres częstotliwości | 3 ~ 3500 Hz |
| Max. Przyśpieszenie | 100G |
| metoda wibracyjna | Wibracje sinusoidalne i losowe |
|---|---|
| kierunek wibracji | Pionowo i poziomo |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Zastosowanie | Akumulator |
| Maksymalny rozmiar twornika | 450 mm |
|---|---|
| Norma testowa | MIL-STD-810, RTCA DO-160 |
| Maksymalny rozmiar stołu | 1500*1500mm |
| Funkcja | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Model | Seria ES |
| Znamionowa siła sinusoidalna | 20000n |
|---|---|
| Znamionowa siła losowa | 20000n |
| Zakres częstotliwości | 3 ~ 3500 Hz |
| Max. Przyśpieszenie | 100G |
| Prędkość znamionowa | 2,0 m/s |
| siła sinusoidalna | 10000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Kierunek wibracji | wibracja pionowa lub x, y, z |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| Fala wibracyjna | sinus |
|---|---|
| Zastosowanie | Opakowanie |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Przesunięcie | 25 mm |
| Kontroler | WENZO |