| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| Ładowanie | 300 kg |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| ładowanie | 270 kg |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 65 mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| ładowanie | 500 KG |
| siła sinusoidalna | 10000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| załadunek | 270 kg |
| vibration force | 6000N |
|---|---|
| Vibration direction | Vertical & Horizontal |
| moving coil weight | 6.5kg |
| displacement | 25mm |
| max. acceleration | 100g |
| Standardowy | mil-std 810G |
|---|---|
| siła wibracji | 20KN |
| Użycie | Maszyna do testowania wibracji |
| Zastosowanie | Produkty elektromechaniczne |
| Zakres częstotliwości | 2~2500 Hz |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| Ładowanie | 300 kg |
| siła sinusoidalna | 40KN |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 85MM |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| ładowanie | 500 KG |
| siła sinusoidalna | 6KN |
|---|---|
| Standard | Norma JIS D1601 |
| Rodzaj | Elektro-magnetyczne |
| Częstotliwość | 5~3500 Hz |
| Zastosowanie | LED, części samochodowe, opakowania |
| siła wibracji | 6KN |
|---|---|
| kierunek wibracji | XYZ Trzy osie |
| Częstotliwość | 5~3500 Hz |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Prędkość | 1,8 m/s |