| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| Wibracja | 3 osie |
|---|---|
| siła wibracji | niestandardowe |
| Rozmiar tabeli | niestandardowe |
| Maksymalne obciążenie | 450kg |
| Zastosowanie | Akumulator |
| siła sinusoidalna | 20000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| załadunek | 300 kg |
| Dostosowane wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Władza | Elektroniczny |
| świadectwo | ISO 9001:2008 |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| ładowanie | 300 kg |
| Tabela poślizgu | 600*600mm |
|---|---|
| kierunek wibracji | Oś Z |
| siła wibracji | 6KN |
| Norma testowa | IEC62133 |
| próba szokowa | fala półsinusoidalna, trapezowa, piłokształtna |
| siła sinusoidalna | 10000n |
|---|---|
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Kierunki wibracji | 3 oś |
| Czujnik przyspieszenia | 1 szt |
| Kanał wejściowy | 1 kanał |
| siła wibracji | 20KN |
|---|---|
| Częstotliwość | 5 ~ 3000 Hz |
| Zastosowanie | LED, opakowanie, bateria |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Użycie | test wibracji |
| siła sinusoidalna | 3000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Kierunek wibracji | pionowy |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 6000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 25 mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| ładowanie | 500 KG |