| siła sinusoidalna | 6000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| ładowanie | 300 kg |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| ładowanie | 300 kg |
| siła sinusoidalna | 20000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| Załadunek | 300 kg |
| Zakres częstotliwości (HZ) | 3-3500 |
|---|---|
| Przyspieszenie znamionowe (m/s2) 0~1000 | 0~1000 |
| Znamionowa siła sinusoidalna | 1000~350000 |
| Maksymalne obciążenie | 70 ~ 4500 kg |
| Ruchoma cewka | 2,5 ~ 300 kg |
| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | wertykalny horyzontalny |
| Zastosowanie | Laboratorium |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | wertykalny horyzontalny |
| Aplikacja | Laboratorium |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| siła sinusoidalna | 3000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Kierunek wibracji | Pionowy |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 6000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Przemieszczenie | 25 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| załadunek | 180 kg |
| sinusoidalna siła | 10000N |
|---|---|
| prędkość | 1,8m/s |
| przemieszczenie | 51mm |
| częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| Ładowanie | 270 kg |