| Wsparcie dostosowane | OEM |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Władza | Elektroniczny |
| świadectwo | ISO 9001:2008 |
| siła sinusoidalna | 3000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Kierunek wibracji | Pionowy |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | pionowy |
| przyśpieszenie | 100 gramów |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | Wertykalny horyzontalny |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Władza | 380v 3 fazy |
| Częstotliwość | 3 ~ 2800 Hz |
| Max. prędkość | 1,6 m/s |
|---|---|
| ciężar cewki ruchomej | 3,5 kg |
| Moc wentylatora chłodzącego | 3kW |
| Znamionowa siła sinusoidalna | 3000 N |
| Znamionowa siła losowa | 3000 N |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | Pionowa |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| Dostosowane wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Władza | Elektroniczny |
| świadectwo | ISO 9001:2008 |
| siła sinusoidalna | 40000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 65mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Załadunek | 500 kg |
| siła sinusoidalna | 3000n ~ 150000N |
|---|---|
| Wymiar | 730*550*650 mm l*w*h lub dostosowane |
| Rozmiar tabeli | 300*300MM |
| Zastosowanie | Części samochodowe |
| Moc | AC380V, 3 fazowe linie |