| sinusoidalna siła | 60000N |
|---|---|
| prędkość | 1,8m/s |
| przemieszczenie | 51mm |
| częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| Ładowanie | 300kg |
| siła sinusoidalna | 3000N do 200000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | Wertykalny horyzontalny |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| przyśpieszenie | 100 g |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | Trójosiowy |
| przyśpieszenie | 100 g |
| SZOK ODPORNOŚCI | Urządzenie izolujące wstrząsy |
| Przesunięcie | Sinusoidalne i losowe duże przemieszczenie |
| siła sinusoidalna | 3000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Kierunek wibracji | pionowy |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 40KN |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| ładowanie | 500 KG |
| siła sinusoidalna | 40000N |
|---|---|
| Prędkość | 2,0 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| ładowanie | 500 KG |
| kierunek wibracji | Oś XYZ |
|---|---|
| Fala wibracyjna | Losowy sinus |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Rozmiar tabeli | 800*800mm |
| Zastosowanie | części elektroniczne |
| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | Pionowa |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła wibracji | 30KN |
|---|---|
| Zastosowanie | Akumulator |
| Norma testowa | IEC 60068-2-64 |
| przyśpieszenie | 100 g |
| badanie | Zaszokować |
| siła sinusoidalna | 40000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 65mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| ładowanie | 500 KG |