| siła sinusoidalna | 40000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 65mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| ładowanie | 500 KG |
| siła wibracyjna | 6000n |
|---|---|
| Kierunek wibracji | 3 oś |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Zakres częstotliwości | 3 ~ 3500 Hz |
| ciężar cewki ruchomej | 6,5 kg |
| siła sinusoidalna | 6000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Przemieszczenie | 25 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Załadunek | 180 kg |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| Model | ES-10 |
|---|---|
| Sine Force | 10000N |
| częstotliwość | 3-3000 Hz |
| Prędkość | 1,8 m / s |
| Przyśpieszenie | 100 gramów |
| siła sinusoidalna | 6000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Przesunięcie | 25 mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| ładowanie | 180 kg |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| ładowanie | 270 kg |
| Wibracja | 3 osie |
|---|---|
| siła wibracji | niestandardowe |
| Rozmiar tabeli | niestandardowe |
| Maksymalne obciążenie | 450kg |
| Zastosowanie | Akumulator |
| Tabela poślizgu | 600*600mm |
|---|---|
| kierunek wibracji | Oś Z |
| siła wibracji | 6KN |
| Norma testowa | IEC62133 |
| próba szokowa | fala półsinusoidalna, trapezowa, piłokształtna |