| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 do 2500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 80 mm lub dostosowane |
| kierunek wibracji | pionowo lub x,y,z |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m / s |
| Przemieszczenie | 25mm |
| częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Ładowanie | 180 kg |
| Częstotliwość | 5 Hz ~ 3500 Hz |
|---|---|
| Użycie | symulacja badań wibracyjnych |
| kierunek wibracji | x y z |
| Maks. prędkość | 1,6 m/s |
| ruchoma cewka | 60,5 kg |
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
|---|---|
| kierunek wibracji | Oś X, Y, Z |
| przyśpieszenie | 1 proc. |
| Wpływ | 1 kanał |
| Zastosowanie | Przemysł samochodowy |
| siła sinusoidalna | 6000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 25 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| załadunek | 180 kg |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | X, Y, Z trzy osie |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Norma testowa | MIL STD 810G |
| Przesunięcie | 100mm |
| siła sinusoidalna | 6000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 25 mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| ładowanie | 180 kg |
| siła sinusoidalna | 6000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 25 mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| ładowanie | 180 kg |
| Częstotliwość | 5 Hz ~ 3500 Hz |
|---|---|
| Użycie | symulacja badań wibracyjnych |
| kierunek wibracji | x y z |
| Maks. prędkość | 1,6 m/s |
| ruchoma cewka | 60,5 kg |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| częstotliwość | 3-3500 Hz |
| Przyśpieszenie | 100 gramów |
| Ekspander pionowy | 500 * 500 mm |
| Poziomy stół ślizgowy | 500 * 500 mm |